Percek, évek, döntések
Póda Erzsébet könyvbemutatója a dunaszerdahelyi Csemadok Házban.
Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt Póda Erzsébet új könyve, a Percek, évek, döntések című cikkgyűjtemény bemutatójára, melyre Dunaszerdahelyen, a Csemadok Ház nagytermében kerül sor
2013. február 15-én (pénteken), 18:00 órai kezdettel.
A könyv tartalmi összefoglalója:
Póda Erzsébet mély érdeklődéssel szemléli a körülötte zajló életet, és nagy figyelemmel hallgatja meg azokat, akikkel a munkája során vagy a magánéletében találkozik. A netBarátnő webmagazin főszerkesztője, újságíró, életvezetési tanácsadó, feleség, anya és barátnő: ez mind a szerző, aki – ahogyan legtöbb nőtársa – magában hordozza a dolgozó, független, alkotó nő és a családjának élő, odaadó asszony kettősségét. Ebből az élethelyzetből figyeli érdeklődéssel többi társát, a női princípiumot hordozó lányokat, fiatal nőket és idősebb asszonyokat, és veti papírra történeteiket, illetve ezekkel kapcsolatos gondolatait, érzéseit. Írásaiban így nemcsak életpéldákkal találkozhatunk, hanem megismerhetjük azt a gondolkodásmódot, érték- és erkölcsi rendet, amely mentén egy érzékeny, elmélkedő és intelligens nő lépdel az életútján.
A Percek, évek, döntések Póda Erzsébet legjobb cikkeinek színes, gazdag gyűjteménye. A könyv kézbe vételével érzelmi élményt adó és gondolatainkat megmozgató történetek kerülnek az olvasók elé, amelyeket nem csupán a nők, de örök társaik, a férfiak is élvezettel olvashatnak.
Az írónővel Bíró Huszár Ágnes beszélget, a könyvet bemutatja Szapu Marianna filozófus, docens.
Az estre a belépés ingyenes, a résztvevőket borral, pogácsával és frissítővel várjuk!
Hozzászólások
Kapcsolódó cikkek
Eső, mesék és más történetek
Nagy sikerrel zárult Póda Erzsébet Köbölkúton megrendezett író-olvasó találkozója.
2013.12.9. 28
Időbeliség és szabad akarat
Percek, évek, döntések – e szavakkal szólít meg Póda Erzsébet legújabb könyve.
2013.11.19.
Pillanatképek a nők világából
Közönségtalálkozót rendeztek Szepsiben, az F-klubban, melynek vendége Póda Erzsébet, a Percek, évek, döntések című könyv szerzője volt.
2013.4.25.
A rovat további cikkei
Próbatétel túrának álcázva
Az élet kiszámíthatatlan, véletlenek nincsenek, megpróbáltatások viszont igen.
2022.3.28.
A sokoldalú levendula
Vajon mi jut eszünkbe elsőként, ha a levenduláról van szó? (A cikk végén receptötlet)
2021.7.9.
Belső vallomás
Ezen a világon a szerelem egyike a legszebb dolgoknak és nincs korhoz kötve.
2021.5.13.
Kilók le, bikini fel!
Nemsokára ismét érkezik a nyár! Ha a bikini viselésének már a gondolata is aggodalmat kelt benned, itt az ideje elkezdeni a felkészülést.
2021.5.12.
Legyen rend a táskában!
Köztudott, hogy a nők szeretnek úgy elindulni otthonról, akárhová mennek is, hogy szinte minden helyzetre fel legyenek készülve.
2020.9.16.
Az online társkeresés előnyei
Milyen előnyei vannak az online társkeresésnek? Az ismerkedés világa igen nagyot fordult az elmúlt évtizedekben.
2019.12.19.